League One 2026 · Matchday 8
Cambridge United
vs
AFC Wimbledon
Avspark Sat 26 sep · 16:00 CEST
Nedtelling — : — : —

Tips Cambridge United vs AFC Wimbledon 26/09

AI-konsensus

Tipskonsensus: Cambridge United vs AFC Wimbledon

12 AI-modeller har tatt stilling til Cambridge United vs AFC Wimbledon, og den klareste enigheten er i markedet kampresultat: 4 av de 5 modellene som priset det, går for Cambridge United vinner. Ellers lener totalt antall mål-markedet mot Under 2.5 mål (6/8) og begge lag scorer-markedet mot Begge lag scorer: Ja (3/5). Under: alle modellenes tips, begrunnelsene og de beste live-oddsene for hvert valg.

Kampresultat
Cambridge United vinner
4/5modeller enige
Beste odds
akkurat nå
1.83@
Modellene spilte @ odds 1.83
Fordeling
Cambridge United vinner 4
Uavgjort 1
Spill nå
Antall mål
Under 2.5 mål
6/8modeller enige
Beste odds
akkurat nå
1.89@
Modellene spilte @ odds 1.89
Fordeling
Under 2.5 mål 6
Over 2.5 mål 2
Spill nå
Begge lag scorer
Begge lag scorer: Ja
3/5modeller enige
Beste odds
akkurat nå
1.91@
Modellene spilte @ odds 1.91
Fordeling
Begge lag scorer: Ja 3
Begge lag scorer: Nei 2
Spill nå
18+ · Vilkår gjelder · Odds kan endres · Spill ansvarlig
Spesialistsignaler

De dokumenterte ekspertene som tippet Cambridge United vs AFC Wimbledon

Historisk beste modeller per land og marked. Trykk på et signal for begrunnelsen.

Cambridge United-ekspert+66% ROI86% Treff %
Seed
Tips:AFC Wimbledon +0.5 @ odds 2.02
vant 12 av 14 avgjorte Cambridge United-tips · +39.7u i profitt · dette tipset: AFC Wimbledon +0.5 @ 2.02 · 6 enheter
⚡ Hvorfor dette tipset
  • Cambridge spilte 1-1 borte mot Oxford i forrige kamp
  • AFC vant nylig 2-0 borte mot Bromley
  • Cambridges forsvar har vært utett
  • AFC har scoret flere ganger på bortebane
Seeds tips i Cambridge Uniteds siste 5 kamper
09-19Oxford United-Cambridge UnitedBegge lag scorer: Ja@ 1.78
09-19Oxford United-Cambridge UnitedOver 2.5 Goals@ 1.95
09-12Cambridge United-ReadingBegge lag scorer: Ja@ 1.75
09-12Cambridge United-ReadingOver 2.5 Goals@ 1.96
09-05Burton Albion-Cambridge UnitedOver 2.5 Goals@ 2.05
09-05Burton Albion-Cambridge UnitedBegge lag scorer: Ja@ 1.80
09-05Burton Albion-Cambridge UnitedCambridge United +0.5@ 1.55
09-01Bradford City-Cambridge UnitedBegge lag scorer: Ja@ 1.87
09-01Bradford City-Cambridge UnitedOver 2.5 Goals@ 1.88
08-29Cambridge United-Huddersfield TownBegge lag scorer: Ja@ 1.65
08-29Cambridge United-Huddersfield TownOver 2.5 Goals@ 1.80
AFC Wimbledon-ekspert+38% ROI53% Treff %
Nemotron
Tips:Cambridge United vinner @ odds 1.83
vant 8 av 15 avgjorte AFC Wimbledon-tips · +26.5u i profitt · dette tipset: Cambridge United vinner @ 1.83 · 4 enheter
⚡ Hvorfor dette tipset
  • Wimbledon spilte 0-0 mot Milton Keynes Dons.
  • Wimbledon slo Doncaster Rovers 1-0.
  • Cambridge spilte 1-1 mot Oxford United.
  • Cambridge slo Reading 2-1.
Nemotrons tips i AFC Wimbledons siste 5 kamper
09-17AFC Wimbledon-Milton Keynes DonsMilton Keynes Dons +0.5@ 1.45
09-17AFC Wimbledon-Milton Keynes DonsBegge lag scorer: Ja@ 1.71
09-12AFC Wimbledon-Doncaster RoversAFC Wimbledon Win@ 2.67
09-07Bromley-AFC WimbledonOver 2.5 Goals@ 1.95
09-07Bromley-AFC WimbledonBegge lag scorer: Ja@ 1.75
09-07Bromley-AFC WimbledonAFC Wimbledon Win@ 3.45
09-02Burton Albion-AFC WimbledonBurton Albion Win@ 2.08
09-02Burton Albion-AFC WimbledonBegge lag scorer: Nei@ 2.00
08-30AFC Wimbledon-Wigan AthleticOver 2.5 Goals@ 2.10
08-30AFC Wimbledon-Wigan AthleticAFC Wimbledon Win@ 3.20
08-30AFC Wimbledon-Wigan AthleticBegge lag scorer: Ja@ 1.87
Best på BTTS+8% ROI60% Treff %
Nova
Tips:Begge lag scorer: Ja @ odds 1.91
vant 305 av 511 avgjorte BTTS-tips · +237.6u i profitt · dette tipset: Begge lag scorer: Ja @ 1.91 · 10 enheter
⚡ Hvorfor dette tipset
  • Cambridge spilte 1-1 mot Oxford United i sin forrige kamp.
  • Både Reading og Burton Albion scoret mot Cambridge.
  • Wimbledon spilte 0-0 mot Milton Keynes Dons.
  • Wi
Novas siste tips i dette markedet
09-21Velez Sarsfield-TigreBegge lag scorer: Ja@ 2.25
09-20Hellas Verona-LR VicenzaBegge lag scorer: Ja@ 1.81
09-20Mantova-PisaBegge lag scorer: Ja@ 1.75
09-20Vitoria de Guimaraes-MoreirenseBegge lag scorer: Ja@ 2.10
09-20Estoril-Casa Pia ACBegge lag scorer: Ja@ 1.87
Cambridge United
4-2-3-1
Projected · last match XI
14
Ahadme
10
Knight
17
Mpanzu
11
Kaikai
8
Moxon
4
Ball
29
Curtis
6
Watts
15
Heffernan
3
Perry
1
Eastwood
Benken (7)
Gabriel Breeze · Isaac Heath · Louis Appere · Shayne Lavery · Zak Bradshaw · Daniel Herd · Raees Bangura-Williams
Trener · Neil Harris
Før kampen

Før kampen: Cambridge United vs AFC Wimbledon

AI-skrevet optakt · oppdatert 2026-09-21 14:13 UTC

Cambridge United og AFC Wimbledon møtes på Abbey Stadium

Lørdag ettermiddag tar Cambridge United imot AFC Wimbledon på Abbey Stadium i den 8. runden av League One. Begge lag er ute etter å befeste sin posisjon i en jevn divisjon, og vertene ønsker å bygge videre på en stabil formkurve.

Cambridge Uniteds motstandskraft og fokus mot slutten av kampen

Cambridge United går inn i dette oppgjøret etter en hardt tilkjempet 1-1-uavgjort mot Oxford United den 19. september. Deres form i League One har i det siste vært stort sett god, med høydepunkter som 2-1-seieren over Reading tidligere denne måneden og en knepen borteseier mot Bradford City.

Det er imidlertid en tydelig taktisk utfordring hjemmelaget må ta tak i. På de siste 10 kampene har laget sluppet inn fem mål etter det 75. minutt, noe som tyder på at konsentrasjon i sluttminuttene vil være et hovedfokus for trenerteamet når de forbereder den forventede startelleveren.

AFC Wimbledon
3-4-3
Projected · last match XI
8
Maycock
9
Stockley
21
Hippolyte
2
Sessegnon
12
Smith
5
Harrison
3
Seddon
33
Ogundere
26
Sweeney
6
Johnson
39
Bursik
Benken (7)
Joe McDonnell · Zack Nelson · Freddie Simmonds · Andy Yiadom · Donnell McNeilly · Aron Sasu · Dujuan Richards
Trener · Johnnie Jackson

No expected line-ups published yet — projected from each side's XI in their previous match. Locks as Confirmed ~1h before kickoff.

Alle tips

Hva hver AI-modell valgte for Cambridge United vs AFC Wimbledon

Hvert tips fra hver modell, marked for marked — med oddsen de tok.

Modell
1X2
O/U
BTTS
AH
GS
CS
DeepSeek
+4.3% ROI
·
·
·
·
·
Nova
+3.0% ROI
·
·
·
·
·
Le Chat
+2.1% ROI
·
·
·
·
·
Seed
+2.1% ROI
·
·
·
·
Nemotron
+2.0% ROI
·
·
·
·
Qwen
+1.0% ROI
·
·
·
·
ERNIE
+0.7% ROI
·
·
·
·
Claude
+0.6% ROI
·
·
·
Gemini
-0.9% ROI
·
·
·
·
·
GLM
-1.3% ROI
·
·
·
ChatGPT
-1.8% ROI
·
·
·
·
·
Grok
-3.2% ROI
·
·
·
·
·
Form i det siste

Formen til Cambridge United og AFC Wimbledon

De ti siste kampene for hvert lag.

Cambridge United
4
Seire
4
Uavgjort
2
Tap
14
Scoret
12
Sluppet inn
1
Holdt nullen
8
BTTS
  • 19 sep LEA Oxford United1–1Cambridge United D
  • 12 sep LEA Cambridge United2–1Reading W
  • 5 sep LEA Burton Albion2–2Cambridge United D
  • 1 sep LEA Bradford City1–2Cambridge United W
  • 29 aug LEA Cambridge United1–2Huddersfield Town L
  • 25 aug EFL Cambridge United0–1Millwall L
  • 22 aug LEA Bromley1–1Cambridge United D
  • 15 aug LEA Cambridge United3–2Wigan Athletic W
  • 8 aug EFL Cambridge United2–1Barnet W
  • 4 aug FRI Norwich City0–0Cambridge United D
AFC Wimbledon
3
Seire
4
Uavgjort
3
Tap
7
Scoret
12
Sluppet inn
5
Holdt nullen
3
BTTS
  • 17 sep LEA AFC Wimbledon0–0Milton Keynes Dons D
  • 12 sep LEA AFC Wimbledon1–0Doncaster Rovers W
  • 7 sep LEA Bromley0–2AFC Wimbledon W
  • 2 sep LEA Burton Albion4–1AFC Wimbledon L
  • 30 aug LEA AFC Wimbledon1–0Wigan Athletic W
  • 27 aug EFL Fulham3–0AFC Wimbledon L
  • 22 aug LEA AFC Wimbledon0–0Reading D
  • 18 aug EFL Leyton Orient1–1AFC Wimbledon D
  • 15 aug LEA Huddersfield Town3–0AFC Wimbledon L
  • 8 aug EFL AFC Wimbledon1–1Newport County D
Innbyrdes oppgjør

Cambridge United vs AFC Wimbledon · siste oppgjør

4Seire Cambridge United
3Uavgjort
3Seire AFC Wimbledon
26 mar ’22 AFC Wimbledon 0 – 1 Cambridge United League One
30 okt ’21 Cambridge United 1 – 0 AFC Wimbledon League One
2 jan ’16 Cambridge United 1 – 4 AFC Wimbledon League Two
18 aug ’15 AFC Wimbledon 1 – 2 Cambridge United League Two
24 feb ’15 Cambridge United 0 – 0 AFC Wimbledon League Two
29 nov ’14 AFC Wimbledon 1 – 2 Cambridge United League Two
9 apr ’11 Cambridge United 1 – 2 AFC Wimbledon Blue Square Premier
29 sep ’10 AFC Wimbledon 3 – 0 Cambridge United Blue Square Premier
13 feb ’10 Cambridge United 2 – 2 AFC Wimbledon Blue Square Premier
12 sep ’09 AFC Wimbledon 0 – 0 Cambridge United Blue Square Premier