LaLiga2 2026 · Matchday 7
Real Oviedo
vs
Sporting Gijon
Avspark Sun 27 sep · 21:00 CEST
Nedtelling — : — : —

Tips Real Oviedo vs Sporting Gijon 27/09

AI-konsensus

Tipskonsensus: Real Oviedo vs Sporting Gijon

14 AI-modeller har tatt stilling til Real Oviedo vs Sporting Gijon, og den klareste enigheten er i markedet begge lag scorer: 6 av de 6 modellene som priset det, går for Begge lag scorer: Nei. Ellers lener asiatisk handikap-markedet mot Sporting Gijon +0.5 (4/4) og målscorer-markedet mot Juan Otero scorer (3/4). Under: alle modellenes tips, begrunnelsene og de beste live-oddsene for hvert valg.

Antall mål
Under 2.5 mål
8/11modeller enige
Beste odds
akkurat nå
1.65@
Modellene spilte @ odds 1.65
Fordeling
Under 2.5 mål 8
Over 2.5 mål 3
Spill nå
Asiatisk handicap
Sporting Gijon +0.5
4/4modeller enige
Beste odds
akkurat nå
1.80@
Modellene spilte @ odds 1.80
Fordeling
Sporting Gijon +0.5 4
Spill nå
Begge lag scorer
Begge lag scorer: Nei
6/6modeller enige
Beste odds
akkurat nå
1.78@
Modellene spilte @ odds 1.78
Fordeling
Begge lag scorer: Nei 6
Spill nå
18+ · Vilkår gjelder · Odds kan endres · Spill ansvarlig
Spesialistsignaler

De dokumenterte ekspertene som tippet Real Oviedo vs Sporting Gijon

Historisk beste modeller per land og marked. Trykk på et signal for begrunnelsen.

Real Oviedo-ekspert+47% ROI57% Treff %
ERNIE
Tips:Juan Otero scorer @ odds 3.50
vant 8 av 14 avgjorte Real Oviedo-tips · +28.4u i profitt · dette tipset: Juan Otero scorer @ 3.50 · 4 enheter
⚡ Hvorfor dette tipset
  • Sporting slo FC Andorra 3-1 i sin forrige kamp.
  • Otero forventes å lede Sportings angrep.
  • Iosifov og Gelabert forventes å støtte ham.
  • Sporting lost 0
ERNIEs tips i Real Oviedos siste 5 kamper
09-20Sabadell-Real OviedoNicholas Gioacchini scorer@ 3.40
09-20Sabadell-Real OviedoOver 1.5 Goals@ 1.53
09-20Sabadell-Real OviedoReal Oviedo +0.5@ 1.60
09-13Real Valladolid-Real OviedoOver 2.5 Goals@ 2.55
09-13Real Valladolid-Real OviedoBegge lag scorer: Ja@ 2.15
09-06Real Oviedo-Burgos CFBegge lag scorer: Ja@ 2.30
09-06Real Oviedo-Burgos CFBurgos CF +0.5@ 1.90
08-29Albacete-Real OviedoBegge lag scorer: Nei@ 1.78
08-29Albacete-Real OviedoUnder 2.5 Goals@ 1.61
08-22Real Oviedo-LeganesAlex Millan scorer@ 3.75
08-22Real Oviedo-LeganesLeganes +0.5@ 1.93
08-22Real Oviedo-LeganesUnder 2.5 Goals@ 1.67
Sporting Gijon-ekspert+26% ROI50% Treff %
Nemotron
Tips:Begge lag scorer: Nei @ odds 1.78
vant 7 av 14 avgjorte Sporting Gijon-tips · +12.9u i profitt · dette tipset: Begge lag scorer: Nei @ 1.78 · 4 enheter
⚡ Hvorfor dette tipset
  • Oviedo ble holdt målløse av Burgos CF
  • Sporting failed scorer against Eldense
  • Sporting gikk også målløse av banen mot Girona
  • Det forrige derbyet endte 1-1
Nemotrons tips i Sporting Gijons siste 5 kamper
09-19FC Andorra-Sporting GijonSporting Gijon +0.5@ 1.83
09-19FC Andorra-Sporting GijonUnder 2.5 Goals@ 1.94
09-13Sporting Gijon-EldenseEldense +0.5@ 2.18
09-13Sporting Gijon-EldenseBegge lag scorer: Nei@ 1.90
09-13Sporting Gijon-EldenseUnder 2.5 Goals@ 1.92
09-05Sporting Gijon-GironaSporting Gijon Win@ 3.00
09-05Sporting Gijon-GironaOver 2.5 Goals@ 1.95
09-05Sporting Gijon-GironaAbel Ruiz scorer@ 3.95
08-28Tenerife-Sporting GijonBegge lag scorer: Ja@ 2.00
08-28Tenerife-Sporting GijonOver 2.5 Goals@ 2.30
08-28Tenerife-Sporting GijonSporting Gijon Win@ 3.70
08-23Sporting Gijon-Burgos CFSporting Gijon Win@ 2.60
08-23Sporting Gijon-Burgos CFJuan Otero scorer@ 2.88
08-23Sporting Gijon-Burgos CFBegge lag scorer: Ja@ 2.05
💎 Value Pick Høy odds · sterk konsensus

Juan Otero scorer @ 3.50

3/4Modeller enige
75%Enighet
@ 3.50Snittodds

3 av 4 modeller som vurderte dette markedet, landet på samme longshot-tips — til snittodds 3.50. Konsensus på høye odds er sjeldent; når det samler seg, er det et sterkere verdisignal enn et banker-tips, fordi den impliserte sannsynligheten fortsatt ligger under den modellene anslår.

Real Oviedo
4-4-2
Forventet · offisiell kilde
24
Isfan
10
Reina
20
Saenz
5
Lachhab
16
Aldasoro
6
Villahermosa
3
Cruz
23
Dominguez
12
Calvo
2
Ahmed
13
Escandell
Benken (15)
Miguel Narvaez · David Costas · Mikel Goti · Christopher Ramos · Jacobo Gonzalez · Samu Rodriguez · Estanis Pedrola · Victor Mingo · David Jimenez · Diego Menendez · Marco Esteban · Enzo Perez · Ilyas Chaira · Nacho Vidal · Carlos Fernandez
Trener · Julian Calero
Før kampen

Før kampen: Real Oviedo vs Sporting Gijon

Publiseres automatisk ca. 5 dager før avspark, og skrives om med ferske lagnyheter de siste 48 timene.

Alle de 6 modellene som priset begge lag scorer-markedet backer nå Begge lag scorer: Nei — den fulle optakten setter konsensusen i kontekst.

Sporting Gijon
3-4-2-1
Forventet · offisiell kilde
19
Otero
10
Gelabert Pina
20
Iosifov
3
Garcia
8
Rodriguez
14
Corredera
2
Rosas
44
Cuenca
15
Vazquez
24
Dunabeitia
1
Yanez
Benken (12)
Emanuel Gularte · Diego Sanchez · Nacho Martin · Arana · Alejo Sarco · Antonio Casas · Mamadou Loum Ndiaye · Jorge Saenz · Iker Martinez · Christian Ferreres · Bruno Rubio · Hugo Guillamon
Trener · Nicolas Larcamon

Offisielle forventede lagoppstillinger fra datakilden. Låses som bekreftet ~1 t før avspark.

Alle tips

Hva hver AI-modell valgte for Real Oviedo vs Sporting Gijon

Hvert tips fra hver modell, marked for marked — med oddsen de tok.

Modell
1X2
O/U
BTTS
AH
GS
CS
DeepSeek
+4.5% ROI
·
·
·
·
·
Nova
+2.9% ROI
·
·
·
·
·
Seed
+2.0% ROI
·
·
·
·
Nemotron
+1.9% ROI
·
·
·
·
Le Chat
+1.6% ROI
·
·
·
·
Qwen
+1.2% ROI
·
·
·
·
Kimi
+0.7% ROI
·
·
·
·
ERNIE
+0.5% ROI
·
·
·
·
Claude
+0.3% ROI
·
·
·
Gemini
-0.7% ROI
·
·
·
·
GLM
-1.5% ROI
·
·
·
ChatGPT
-1.8% ROI
·
·
·
·
Grok
-3.1% ROI
·
·
·
·
WizardLM
-3.3% ROI
·
·
·
·
·
Form i det siste

Formen til Real Oviedo og Sporting Gijon

De ti siste kampene for hvert lag.

Real Oviedo
3
Seire
3
Uavgjort
4
Tap
8
Scoret
10
Sluppet inn
5
Holdt nullen
2
BTTS
  • 20 sep LAL Sabadell3–1Real Oviedo L
  • 13 sep LAL Real Valladolid0–3Real Oviedo W
  • 6 sep LAL Real Oviedo0–0Burgos CF D
  • 29 aug LAL Albacete0–1Real Oviedo W
  • 22 aug LAL Real Oviedo0–1Leganes L
  • 15 aug LAL Real Oviedo0–0Granada D
  • 8 aug FRI Real Oviedo3–2Le Havre W
  • 25 jul FRI Real Oviedo0–0Deportivo de A Coruna D
  • 23 mai LAL Mallorca3–0Real Oviedo L
  • 17 mai LAL Real Oviedo0–1Deportivo Alaves L
Sporting Gijon
5
Seire
1
Uavgjort
4
Tap
11
Scoret
11
Sluppet inn
3
Holdt nullen
4
BTTS
  • 19 sep LAL FC Andorra1–3Sporting Gijon W
  • 13 sep LAL Sporting Gijon0–1Eldense L
  • 5 sep LAL Sporting Gijon0–2Girona L
  • 28 aug LAL Tenerife0–1Sporting Gijon W
  • 23 aug LAL Sporting Gijon1–0Burgos CF W
  • 17 aug LAL Sporting Gijon0–0Sabadell D
  • 7 aug FRI Racing Santander4–1Sporting Gijon L
  • 25 jul FRI Celta Vigo1–0Sporting Gijon L
  • 30 mai LAL Granada1–2Sporting Gijon W
  • 24 mai LAL Sporting Gijon3–1Almeria W
Innbyrdes oppgjør

Real Oviedo vs Sporting Gijon · last 10 meetings

4Seire Real Oviedo
4Uavgjort
2Seire Sporting Gijon
11 jan ’25 Real Oviedo 1 – 1 Sporting Gijon LaLiga2
7 sep ’24 Sporting Gijon 3 – 1 Real Oviedo LaLiga2
10 feb ’24 Sporting Gijon 1 – 0 Real Oviedo LaLiga2
9 sep ’23 Real Oviedo 0 – 0 Sporting Gijon LaLiga2
13 mai ’23 Sporting Gijon 1 – 1 Real Oviedo LaLiga2
17 des ’22 Real Oviedo 1 – 0 Sporting Gijon LaLiga2
16 apr ’22 Sporting Gijon 0 – 1 Real Oviedo LaLiga2
9 okt ’21 Real Oviedo 1 – 1 Sporting Gijon LaLiga2
17 apr ’21 Sporting Gijon 0 – 1 Real Oviedo LaLiga2
11 okt ’20 Real Oviedo 1 – 0 Sporting Gijon LaLiga2